• Pravidelně aktualizujeme ceny vína!

Výsledky vyhledávání pro: Zlomek Vávra


Vyhledávali jste výrobce Zlomek Vávra a zde jsou výsledky vyhledávání. Od značky Zlomek Vávra máme 10 výrobků v databázi a prohlédnout si je můžete níže.Počet výsledků od značky Zlomek Vávra: 10

Zlomek & Vávra PERLÍTO Jahoda 0,25 l

Lahodný nápoj, který vyniká plnou chutí čerstvě natrhaných jahod. Jeho přirozeně sladká chuť si získá příznivce na každém místě a při každé příležitosti.

Cena od 49 Kč

Zlomek & Vávra PERLÍTO Pomeranč a hřebíček 0,25 0,25 l

Po otevření lahve ucítíte neodolatelnou vůni pomeranče ze subtropických oblastí. Do tohoto aromatického nápoje jsme přidali špetku hřebíčku. Ten je považován jako koření „života“ a byl využíván již ve starověku.

Cena od 49 Kč

Zlomek & Vávra PERLÍTO Trnka 0,75 l

Kdo by neznal trnku. Nejenže je oblíbená ve světě lidí, ale hostí také ptáky a motýly. To dodává tomuto ovoci více života. Nápoj je rubínově červený a vyniká jedinečnou a podmanivou chutí připomínající portské víno. Jakostní...

Cena od 115 Kč

Zlomek & Vávra PERLÍTO Grep 0,25 0,25 l

Citrusové ovoce a víno? Proč ne. Perlito grep je nápojem, který si jednoduše oblíbíte. Je lehce nahořklé se sladkým dozvukem. Po otevření Vás naláká k okamžitému ochutnání.

Cena od 49 Kč

Zlomek & Vávra Perlíto Broskev 0,75 l

Oblíbené, tradiční ovoce konzumované již několik století. Broskev svým tvarem připomíná srdce, a tak i chutě a vůně dozrálých broskví Perlíto exklusive zůstanou ve Vašem srdci napořád. Jakostní víno s přívlastkem.

Cena od 115 Kč

Zlomek & Vávra FRIZZANTE BIANCO POLOSUCHÉ 0,25 l

Dobrˇe vychladit! Klidneˇ prˇidat do štíhlé sklenky pár kostek ledu. Frizzante Bianco je osveˇžující, ovocité, s jemnými lipovými tóny a vu°ní lucˇního kvítí. Stanˇte se i doma barmanem a zkuste si ho namíchat s naší hroznovou...

Cena od 49 Kč

Zlomek & Vávra PERLÍTO Borůvka 0,75 l

Perlíto borůvka vyniká tmavě fialovou až purpurovou barvou připomínající tajuplný les. Nejen že si náramně pochutnáte, ale v ústech Vám zanechá dominantní ovocnou chuť. Jakostní víno s přívlastkem.

Cena od 115 Kč

Zlomek & Vávra PERLÍTO Jahoda 0,75 l

Lesní jahoda dodává tomuto perlivému nápoji docela jiný rozměr. Jiskřivá červená barva, intenzivní vůně a chuť Vám připomenout procházky zbarveným podzimním lesem. Jakostní víno s přívlastkem.

Cena od 115 Kč

Zlomek & Vávra PERLÍTO Třešeň 0,75 l

Tmavě červená „šťavnatá“ barva, navinule sladká kořenitá chuť a vůně připomínající rozkvetlou jarní zahradu. To přesně je Perlíto třešeň. Tak ochutnej! Jakostní víno s přívlastkem.

Cena od 115 Kč

Zlomek & Vávra Tramín červený výběr z bobulí 2019 0,75 l

Dezert mezi našimi víny, sladká tečka na závěr, jak chcete. Mluvíme o našich bobulích tramínu. Kombinace zralých meruněk, sušených fíků a datlí vám doslova osladí život. Tóny jarního medu a pečené hrušky ještě více zdůrazní...

Cena od 288 Kč
[SELECT * FROM `faq` WHERE category='Zlomek Vávra' LIMIT 1][Table 'geekforu_nejlepsi-vino.faq' doesn't exist]