• Pravidelně aktualizujeme ceny vína!

Výsledky vyhledávání pro: Vintense


Vyhledávali jste výrobce Vintense a zde jsou výsledky vyhledávání. Od značky Vintense máme 7 výrobků v databázi a prohlédnout si je můžete níže.Počet výsledků od značky Vintense: 7

Vintense Merlot 0,2l

Nealko Merlot bez chuťových kompromisů.

Cena od 66 Kč

Vintense Chardonnay 0,2l

Nealkoholické Chardonnay bez kompromisů patří v řadě Vintense k nejpopulárnějším pro svou plnou chuť, ve které jsou patrné tóny citrusů a...

Cena od 69 Kč

Vintense Syrah 0,75l 0%

Nealko růžové víno se 100% chutí a vůní i při 0 % alkoholu. Vychutnejte si kvalitní víno s čistou hlavou. V těhotenství, při kojení, nebo před jízdou autem.

Cena od 188 Kč

Vintense Merlot 0,75l 0%

Vychutnejte si sklenku svého oblíbeného Merlotu v nealko verzi. V těhotenství, při kojení, před jízdou autem, kdykoli. 100 % skvělého vína, 0 % alkoholu.

Cena od 188 Kč

Vintense Sauvignon 0,75l 0%

Nealko bílé víno bez chuťových kompromisů. Vychutnejte si svůj oblíbený nápoj v těhotenství, při kojení i než sednete za volant. 100 % skvělé chuti, 0 % alkoholu.

Cena od 188 Kč

Vintense Chardonnay 0,75l 0%

Nealko bílé víno pro řidiče, těhotné i pro ty, kdo si chtějí zachovat čistou hlavu. Vychutnejte si 100% skvělé Chardonnay i při 0 % alkoholu. Ve Vintense to umí.

Cena od 188 Kč

Vintense Cabernet Sauvignon 0,75l 0%

Meta: Užijte si svůj oblíbený Cabernet Sauvignon v nealko verzi. V těhotenství, při kojení, před cestou autem, kdykoli. Bez alkoholu a bez chuťových kompromisů.

Cena od 188 Kč
[SELECT * FROM `faq` WHERE category='Vintense' LIMIT 1][Table 'geekforu_nejlepsi-vino.faq' doesn't exist]