• Pravidelně aktualizujeme ceny vína!

Výsledky vyhledávání pro: vinokral.cz


vinokral.cz je internetový obchod, který má ve své nabídce následující produkty. Zobrazujeme Vám kompletní sortiment produktů od internetováho obchodu vinokral.cz

Recenze vinokral.cz

Obchod vinokral.cz má ve své nabídce více než 227 produktů. V sortimentu naleznete spoustu zboží. Internetový obchod vinokral.cz nabízí spoustu slev, dopravu zdarma a většinu produktů mají skladem!

Počet výsledků: 227

Bílá a červená vína se zlatým oceněním ve výhodném balení 6x2

Zlatem oceněné a jednoduše lahodné – po těchto bílých a červených skvostech byste rozhodně měli skočit! Nejlepší ze všeho je, že tento výběr je k dispozici za úžasně výhodnou cenu a s dopravou zdarma!

Cena od 2 790 Kč

Oceněné zlatem: Montepulciano d'Abruzzo v balení 3x3

Kulaté a měkké s výrazným aromatickým projevem – přesně tak zapůsobilo naše Montepulciano roku a další vynikající vína od Cantina Tollo a Guardia dei Mori na kritiky a soutěžní porotce, kteří udělují zlaté ocenění!

Cena od 1 800 Kč

Jedinečné zlatem oceněné skvosty za rok 2024 v balíčku po šesti kusech

Na letošních degustacích na Berlin Wine Trophy, Frankfurt International Trophy i u Gilbert & Gaillard ukázali, čeho jsou schopni, a zaslouženě vybojovali zlato. Ochutnejte je!

Cena od 1 250 Kč

Zlatá Chardonnay v balení 3x2

Chardonnay je mezi milovníky bílých vín již tradičně na vrcholu oblíbenosti. A my jsme si jisti, že tato tři zlatá Chardonnay z Francie a Itálie ještě více rozšíří řady jejich fanoušků!

Cena od 1 250 Kč

Oceněná Primitiva v balení 4x2

Představujeme vám čtyři oblíbená Primitiva z Apulie se zaručeným pocitem dolce vita a celkem pěti zlatými medailemi: Prestiž, kvalita a cena v dokonalé rovnováze – co víc si přát?

Cena od 1 700 Kč

Zlatá přehlídka: Francouzské červené hvězdy v balení 5x2

Naši vinařští odborníci si pro vás připravili speciální balíček červených vín: Čeká na vás to nejlepší z jižní Francie – s celkem devíti zlatými medailemi!

Cena od 2 200 Kč

Zlatem oceněná červená vína ze Španělska v balení po 6 kusech

Silné víno, bohaté ovoce a nádherná chuť – přesně tak se španělská červená vína ukazují v tom nejlepším světle. Těchto šest vín ohromilo porotce z celého světa a zaslouženě získalo zlato!

Cena od 1 150 Kč

Rosé se zlatými medailemi v balení 3x2

Naše tři růžové skvosty vám ukáží, jak se stát držitelem zlata: Ovoce, svěžest a jemnost se ve vínech od Rocca Vini, Karla Pfaffmanna a Caponnière dokonale doplňují!

Cena od 1 450 Kč

Zlatem oceněná bílá vína v balení po 6 kusech

Grillo od Principe Siciliano, které bylo od Gilbert & Gaillard oceněno Double Gold, a jeho pět bílých společníků, kteří byli rovněž ocenění zlatem, se zde představují ve své nejčerstvější podobě!

Cena od 1 250 Kč

Mezinárodní bílé hvězdy v balení 6x2

Dvakrát zlatem oceněné Trebbiano od Don Primo a jeho bílí společníci se zde představují ve své nejsvěžejší podobě a navíc za bezkonkurenční cenu – vyzkoušejte je!

Cena od 3 188 Kč

Casa Ruiz Tempranillo 2022

Rioja, která představuje jednu z nejznámějších španělských vinařských oblastí, je synonymem pro jedinečná a velkolepá červená vína z ušlechtilé odrůdy Tempranillo. A přesně takovou klasiku si zde můžete vychutnat za tu nejlepší...

Cena od 289 Kč

Bílé jihoevropské skvosty v XXL balení 4x3

Doporučení od našich odborníků: Tato čtyři jihoevropská bílá vína byste rozhodně měli vyzkoušet a obratem si udělat zásoby! S naším XXL balíčkem tak nyní můžete učinit za mimořádně výhodnou cenu!

Cena od 3 438 Kč

Tempranillo XXL: Skvosty v balení 4x3

Ve Španělsku se tradiční odrůdě Tempranillo nelze vyhnout, a to stejné by mělo platit i o těchto čtyřech kouscích. A co je na tom nejlepší? Tyto nádherné Tinta jsou navíc v XXL balení za opravdu skvělou cenu!

Cena od 3 378 Kč

Château Haut Belian Bordeaux 2022

Objevte zlatem oceněného a cenově zvýhodněného elegána ze světově nejvyhlášenější vinařské oblasti Bordeaux: Toto je slavné francouzské umění červeného vína!

Cena od 319 Kč

Červené italské skvosty v XXL balení 6x2

Co třeba úžasně bohaté Rosso ze sluncem políbené Itálie? Nebo raději šest takových? Vaše přání je naším rozkazem: Šest neodolatelných červených kousků za XXS cenu!

Cena od 3 208 Kč

Zlaté kousky XXL: Ty největší hvězdy v balení po 12 kusech

Tento balíček je jako zmrzlinový pohár se všemi vašimi oblíbenými variacemi. V XXL velikosti a se zlatem: červené, bílé a růžové víno, dvanáct zlatem oceněných kousků v jednom obrovském balení po 12 lahvích a za úžasnou cenu!

Cena od 3 378 Kč

Bordeaux XXL: Hvězdné balení 6x2

Bordeaux – jedna z celosvětově nejznámějších oblastí pro výrobu červeného vína je proslulá svými neodolatelnými kousky. Seznamte se s těmito šesti báječnými rubíny, z nichž se některé mohou pochlubit zlatem. Navíc za XXS cenu!

Cena od 3 448 Kč

Castillo de Solis Tempranillo Selección 2022

Pro ‚Selección‘ byly vybrány jen ty nejlepší hrozny a na tomto jedinečném, ve Frankfurtu zlatem oceněném Tempranillu z Valdepeñas je to opravdu znát: hluboké, intenzivní, šťavnaté.

Cena od 279 Kč

Mezinárodní růžové hvězdy v XXL balení 5x2

Růžová je v módě – a to především díky těmto pěti senzačním růžovým kouskům z celého světa. Jejich jemná, svěží a přesto plná chuť se nejlépe projeví v XXL balení!

Cena od 2 870 Kč

Pinot Grigio XXL: Hvězdné balení 5x2

Šarm, jemnost, prázdninové pocity – zákazníky oblíbený Pinot Grigio má na své straně všechny argumenty pro dokonalý požitek. Představujeme vám jich hned pět. A jsou mimořádně lahodné. Udělejte si proto raději zásoby!

Cena od 2 810 Kč

Primitivo XXL: Hvězdy v balení 6x2

Úžasná zábava: Přinášíme vám šest oblíbených Primitiv v XXL balení za neuvěřitelně nízkou cenu! Požitek a cena v dokonalé rovnováze – kdo by odolal?

Cena od 3 408 Kč

Sauvignon Blanc XXL: Hvězdy v balení 4x3

Světově proslulý Sauvignon Blanc ve velkém balení, to je úžasně plná chuť, mimořádná ovocnost a velkolepý požitek! Nenechte si ujít tyto jedinečné kousky za skvělou cenu!

Cena od 3 228 Kč

Rosé XXL: Jihoevropské skvosty v balení 3x4

Růžová vína z jižní Evropy jsou oblíbenější než kdy jindy a už víme proč: Sluncem obdařené chuťové kousky, jako jsou tyto tři klenoty z Francie, Španělska a Itálie vám nabídnou mimořádnou ovocnou chuť, svěžest a jemnost!

Cena od 3 268 Kč

Bodegas Bocopa Don Mantillón 2022

Svůdné tóny tmavého ovoce, spousta charakteru a plnosti. První ocenění bylo jen otázkou času: Velké zlato z Frankfurtu a zlato od Gilbert & Gaillard!

Cena od 219 Kč

El Jefe Tempranillo 2023

Máte chuť na malou dovolenou? ‚El Jefe‘ v praktickém litrovém balení je příjemným důkazem toho, proč je Tempranillo považováno za jednu z nejoblíbenějších odrůd na světě. Nechte se inspirovat!

Cena od 279 Kč

Hvězdná Primitiva v balení 6x2

Primitivo je v Apulii jedničkou mezi červenými víny – a díky těmto šesti dechberoucím kouskům z tohoto cenově výhodného balení s dopravou zdarma můžete vyzkoušet, proč tomu tak je: jemnost, ovoce a dokonalá chuť!

Cena od 3 548 Kč

Antoine Durand Merlot 2023

Tento typický Merlot od Antoine Duranda v sobě skrývá prvotřídní chuťový zážitek: Úžasně kulaté víno s mimořádně jemnou chutí. Přesvědčte se sami!

Cena od 279 Kč

Globo Rojo Garnacha Rosado Bio 2023

Pokud vás přepadla touha po létě, máme pro vás ideální řešení: Tento růžový Španěl v sobě spojuje středomořskou chuť a letní svěžest s prvotřídní bio kvalitou.

Cena od 259 Kč

Citra Torre Viva Montepulciano d'Abruzzo 2023

Ve středoitalském Abruzzu se ušlechtilé odrůdě Montepulciano nelze vyhnout. Vyrábí se z ní opulentní, výrazná a jemná vína, jako je například ‚Torre Viva‘. Vyzkoušejte ho!

Cena od 239 Kč

Fiuza Oceanus Reserva Touriga Nacional & Alicante Bouschet 2022

Berlínské zlato za zdařilou kombinaci dvou portugalských vlajkových odrůd. Dokonalá harmonie doplněná vyzrálostí Reservy – lahůdka, kterou si nesmíte nechat ujít!

Cena od 279 Kč

Casa Santos Lima Portuga Tinto Lisboa 2021

S tímto ve Vídni zlatem oceněným Tintem představuje Casa Santos Lima dokonalý příklad červeného portugalského umění. Není divu, že je tato země proslulá svými červenými víny – nyní za špičkovou cenu!

Cena od 239 Kč

Quinta de São Sebastião Portao 9 Branco 2023

Portugalská bílá vína stále ještě patří mezi unikáty, ale určitě ne na dlouho: Velkolepé a svěží vína, jako je ‚Portao 9‘, otřásají vinařskou scénou. Ochutnejte je, vychutnejte si je, propagujte je!

Cena od 289 Kč

Torrevento Primitivo Taje 2023

Není nic, co by Primitivo nezvládlo! Tady je důkaz: jahody a třešně, jemný chuťový projev a osvěžující čerstvost. A to vše v jednom – to je ‚Primitivo Taje Rosato‘!

Cena od 259 Kč

Principe Siciliano Nero d'Avola Merlot Sicilia 2023

„Sicilský král“ Nero d'Avola se spojuje se světoznámým Merlotem. Zažijte královský požitek s ‚Principe Siciliano‘, vskutku mistrovským červeným cuvée!

Cena od 249 Kč

Gönn Dir Rosé trocken 2023

‚Gönn Dir‘ je symbolem falckého růžového potěšení! Díky své živé chuti a humorné etiketě je toto víno ideálním společníkem pro dlouhé letní dny!

Cena od 279 Kč

Casa Relvas SAFA Rosé 2023

Toto růžové víno je skutečným zjevením! Samozřejmostí je, že pochází z Portugalska a zároveň z proslulé Casa Relvas – geniální kombinace, která je vždy zárukou výjimečných chuťových zážitků!

Cena od 279 Kč

Naše růžová vína roku 2024 v balení 3x2

Ta nejlepší z nejlepších v růžovém: Objevte tři oblíbená růžová vína našich vinařských expertů z Itálie, Španělska a Francie a nechte se okouzlit jejich úžasně harmonickou chutí!

Cena od 1 190 Kč

Caponnière Blanc 2023

Mohu vás seznámit? Představujeme vám novinku ve formě bílého zázraku od Caponnière, která vás opět zcela uchvátí. A to jak svou chutí, tak i cenou. Přesvědčte se sami!

Cena od 259 Kč

Don Primo Pinot Grigio Rosato 2023 – italské Rosé roku

Představujeme vám naše italské Rosé roku z oblíbené prázdninové oblasti Benátska: svěžest Pinotu Grigio a živost Rosata v kombinaci se šťavnatým ovocem – perfetto!

Cena od 289 Kč

Vinex Slavyantsi Leva Winemakers Selection Chardonnay, Dimiat & Muscat

Nejnovější objev týmu našich odborníků: Zažijte pestrou souhru aromat, čistou harmonii a skvělou pitelnost s tímto mistrovským bílým vínem z bulharské Thrákie!

Cena od 229 Kč

Roja Bella Garnacha Rosado 2023

Španělsko a růžové víno se ve vinařském světě na první pohled nemusí jevit jako úplně typická dvojice. Je čas to ale přehodnotit – zvláště když dostanete do sklenice tento jedinečný kousek!

Cena od 259 Kč

Cantina Tollo Terre del Vento Cerasuolo d'Abruzzo Rosato 2023

Nádherně ovocné, elegantní a skvěle pitelné: Tento růžový klenot z Abruzza probouzí jarní horečku i v hluboké zimě a v horkých dnech pak zajišťuje mimořádně lahodný požitek!

Cena od 279 Kč

Trois Couleurs Blanc 2023

Bílá francouzská vína jsou po celém světě ceněna pro svou mimořádnou jemnost. ‚Trois Couleurs‘ je ukázkovým příkladem těchto jemných bílých vín, která vás svým harmonickým aromatem potěší při každé příležitosti.

Cena od 239 Kč

Trois Couleurs Rosé 2023

Zažijte „La Vie en Rosé“: Pozorujte život růžovými brýlemi s tímto nádherným vínem z Francie, domova významných růžových odrůd. Ohromující!

Cena od 279 Kč

Plaimont Le Gasconierre Côtes de Gascogne Blanc 2023

Toto víno je dokonalým příkladem úspěšného Côtes de Gascogne: zlato na Berlin Wine Trophy a také nejlepší gaskoňské cuvée z Colombardu a Ugni Blanc v soutěži!

Cena od 259 Kč

Rocca Vini Parelli Primitivo Merlot 2022

Primitivo a Merlot – tyto dvě vyhledávané odrůdy, které slavná italská rodina Rocca spojila do jednoho kousku a vytvořila z nich víno ‚Parelli‘, nabízejí ten nejlepší požitek z červeného vína. Zlato od Gilbert & Gaillard!

Cena od 289 Kč

Gönn Dir Riesling 2023

Název mluví za vše: Srdečně vás zveme, abyste si dopřáli doušek této falcké novinky, dali si nohy nahoru a vychutnali si tento ovocný skvost naplno!

Cena od 279 Kč

Casa Relvas Safa Branco 2023

Přichází srdečné doporučení našich vinařských odborníků: ‚SAFA Branco‘ vnese do vašeho domova svěžest, harmonii a působivé ovocné chutě Portugalska – a to navíc za příjemnou degustační cenu!

Cena od 279 Kč

Gönn Dir Rulandské šedé 2023

Toto Rulandské šedé nabízí lahodnou zábavu a skvělou pitelnost. A navíc je toto živé víno i cenově výhodné. Vychutnejte si ho!

Cena od 259 Kč

Naše bílá vína roku 2024 v balení 3x2

Nasaďte si sluneční brýle, tato vína jsou zkrátka oslnivá! Vychutnejte si naše čerstvě vybraná bílá vína roku s těmi nejvýraznějšími kousky z Itálie, Jihoafrické republiky a Německa – ta pravá svěžest ve vaši sklenici!

Cena od 1 290 Kč
[SELECT * FROM `faq` WHERE category='vinokral.cz' LIMIT 1][Table 'geekforu_nejlepsi-vino.faq' doesn't exist]